Odjeljak IV - Meso divljači

(Section IV - Wild game meat)

RED. BR./No.

Odobreni br./App. No.

NAZIV ODOBRENOG OBJEKTA (Approved Establishment)

ADRESA OBJEKTA (Address)

MJESTO I POŠTANSKI BROJ (town/postal code)

ŽUPANIJA (County)

Napomena (Remark)

SANTE

SANTE DJELATNOSTI (SANTE activity)

VRSTE (species)

1

10

PIK VRBOVEC - mesna industrija d.d.

Zagrebačka 148

Vrbovec, 10340

Zagrebačka

0, I, IV, V, VI, XII, XIII

CS-RW; SH-CP; CP-GHE; MM-MP; PP

I - BCOP; IV-wG,wU,wL; V - BCOP; VI - BCOPA, wG,wU,wL,wA XII P

2

14

IMES MESNA INDUSTRIJA d.o.o.

Katarine Zrinske 9

Samobor, 10430

Zagrebačka

I, III, IV, V, VI, XII

SH; CP-PP; MM-MP; GHE

BCOPS; wU, wG, wL, wA

3

21

KLAONICA 32 d.o.o.

Nikole Kramarića 32

Velika Mlaka, 10408

Zagrebačka

I, IV

SH-CP; CP-GHE;

BCOPS wU, wG, wL

4

69

MESO-PRERADA MESA KIŠ, vl. Franjo Kiš

Kolodvorska 16

Donji Kraljevec, 40320

Međimurska

I, III, IV, V, VI, XII, XIII

SH-CP; MM-MP; PP; PP; GHE

BCOP, fG, wU, wG

5

70

KALINSKI - trgovina, klaonica, prerada mesa i ugostiteljstvo, vl. Višnja Kalinski

Gradečki Pavlovec 164

Gradec, 10345

Zagrebačka

I, III, IV, V, VI, XII, XIII

SH-CP; PP; MM-MP; GHE

BCOP, wU, wG, fG

6

127

SABLIĆ - DUBRAVA d.o.o.

Trg Slobode 10

Dubrava, 10342

Zagrebačka

0, I, III, IV, V, VI, XII, XIII

CS; SH-CP; PP; MM-MP; GHE

BCOPS fG (prerada: BCOPSA; fg,wU, wG)

7

177

AGRO - TRGOVINA d.o.o.

Industrijska zona b.b., Kukuljanovo

Škrljevo, 51223

Primorsko - goranska

0, I, IV, V, VI, XII

CS-WM; CP; CP-GHE; MM-MP; PP; PP

BPA, wU wG wA wL

8

199

OLETIĆ d.o.o.

Stanetinec 37A

Štrigova, 40312

Međimurska

Fleksibilnost

I, III, IV, VI

CP; PP

BCOP, fG, wU,wG

9

326

HRVATSKE ŠUME d.d. Šumarija Đakovo

Lovište Mačkovac

Đakovo, 31400

Osječko - baranjska

IV

GHE

wU, wG, wL, wA

10

424

HRVATSKE ŠUME d.o.o. - Karlovac

Karlovačka 6

Vojnić, 47220

Karlovačka

IV

CP-GHE

wU, wG, wL, wA

11

485

POLJOPRIVREDNA ZADRUGA CRES

Šetalište XX travnja br. 62, Cres

Cres, 51557

Primorsko - goranska

Fleksibilnost

I, IV

SH-CP; GHE

CO wU

12

592

BERKOVIĆ d.o.o.

Katun Trviški 71 d

Pazin, 52000

Istarska

I, II, IV,V, VI

CP-PP; MM-MP

BCOPAL,wU, wG, wL, wA

13

605

MESNI BUTIK, obrt za preradu mesa i klaonica, vl. Marija Idžojtić

Kralja Tomislava 35

Novska, 44330

Sisačko - moslavačka

I, IV, VI, XII

SH-CP; PP; GHE

BCOP wG wU

14

655

MESNICE BOROŠAK d.o.o.

Lijepe naše 33

Klanjec, 49290

Krapinsko - zagorska

0, I, IV, V, VI, XII, XIII

CS; SH-CP; MM-MP; PP

BCOP wG wU

15

719

KUDELIĆ d.o.o.

Bedenica 50a

Bedenica, 10381

Zagrebačka

I, III, IV, V, VI, XII

SH-CP; MM-MP; PP

BCOPS fG wU, wG, wL

16

811

VUGRINEC d.o.o.

A. Mihanovića 44, Kraj Gornji

Dubravica, 10293

Zagrebačka

I, III, IV, V, VI, XII, XIII

SH-CP; GHE; PP; MM-MP

BCOPS; wU fG

17

895

JADRI TRADE d.o.o.

Švica 152

Otočac, 53220

Ličko - senjska

I, III, IV, V, VI,XII

CP-PP; MM-MP

BCOPS fG, wU,wG

18

1015

PALEKA, mesarsko - trgovački obrt, vl. Mladen Paleka

Ulica II 112a

Zemunik, 23222

Zadarska

I, II, IV, V, VI

SH-CP; PP; MM-MP

BCOPA wU

19

1049

PRODUKT KOMERC d.o.o.

Heki, Žbrlini 102

Pazin, 52000

Istarska

I, IV, V

SH; CP; MM-MP; GHE

BCOPS wU, wG, wL

20

1430

LOVIŠTE SPAČVA - šumarija Vrbanja

Spačva -Lovište SPAČVA

Vrbanja, 32254

Vukovarsko - srijemska

IV

GHE

wU, wG

21

1446

HRVATSKE ŠUME d.o.o. - lovište Radinje XII/16

Lovište RADINJE br. XII/16

Nova Kapela, 35410

Brodsko - posavska

IV

CP-GHE

wU, wG, wL, wA

22

1567

HRVATSKE ŠUME d.o.o., Uprava šuma Osijek, Šumarija Tikveš

Tikveš b.b., Tikveš

Bilje, 31327

Osječko - baranjska

IV

GHE

wU

23

1878

LOVAČKO DRUŠTVO FAZAN - Darda

Ljudevita Gaja 1a

Darda, 31326

Osječko - baranjska

IV

CP-GHE

wU, wG, wL, wA

24

2007

MESNICA MIHALIĆ d.o.o.

Trg Republike 14, Nedelišće

Nedelišće, 40305

Međimurska

I, III, IV, V, VI, XIII

SH-CP; PP; MP;GHE

BCOP; wU,wG

25

2011

HRVATSKE ŠUME d.o.o.- Babinac lovačka kuća

Babinac 178

Babinac, 43273

Bjelovarsko - bilogorska

IV

CP-GHE

wU, wG, wL, wA

26

2176

ŠUVAK - klaonica i prerada mesa, vl. Predrag Šuvak

M. Gupca 26

Gradina, 33411

Virovitičko - podravska

I, IV, V, VI, XII

SH-CP; CP-GHE; MP; PP

BCOP wU wG wL wA

27

2295

Hrvatske šume d.o.o. - Uprava šuma podružnica Senj

Anići b.b.

Krasno, 53274

Ličko - senjska

IV

CP-GHE

28

2379

HRVATSKE ŠUME d.o.o., Uprava šuma Podružnica Sisak, Šumarija Sunja

Lovište III/28, Šaš b.b.

Šaš, 44222

Sisačko - moslavačka

IV

CP-GHE

wU, wG, wL, wA

29

2384

HRVATSKE ŠUME d.o.o. - Šumarija Đurđevac

Pavleka Miškine 32

Đurđevac, 48350

Koprivničko - križevačka

IV

CP-GHE

wU, wG, wL, wA

30

2435

Obrt za obradu, preradu i trgovinu mesom MESNICA ŠAFAR

Kamenita 25

Delnice, 51300

Primorsko - goranska

I, III, IV, V, VI

CP; GHE; PP; MM-MP

BCOP, wU wG wL wA fG

31

2530

FINAG d.d.

Petra Svačića b.b.

Garešnica, 43280

Bjelovarsko - bilogorska

Mirovanje 12.05.2016.

IV

CP-GHE

32

2607

Lovačka udruga FAZAN

Gajeva 10/1

Petrinja, 44250

Sisačko - moslavačka

IV

CP-GHE

33

2627

AZRRI - AGENCIJA ZA RURALNI RAZVOJ ISTRE d.o.o.

Ulica prof. Tugomila Ujevića 1

Pazin, 52000

Istarska

I, III, IV, V, VI

CP-PP; MM-MP

BCOP, wU wG wL wA fG

34

2660

Lovno gospodarstvo MOSLAVINA d.o.o.

Gornja Garešnica b.b.

Gornja Garešnica, 43280

Bjelovarsko - bilogorska

IV

CP-GHE

wU, wG, wL, wA

35

2691

KTC d.o.o.

Prnjavor Lepavinski b.b.

Sokolovac, 48306

Koprivničko - križevačka

IV

CP-GHE

wU, wG, wL, wA

36

2926

JOŠAVAC d.o.o.

Vladimira nazora 400

Slatina, 33520

Virovitičko - podravska

0, IV

WM; CP-GHE

Wu, Wg

37

2970

SLADOVAČA d.o.o.

Zaoštra b.b.

Gospić, 53000

Ličko - senjska

I, IV, V, VI, XII

SH-CP; MM-MP; PP

BCOPS

38

3097

POLJODAR TIM d.o.o.

Blagorodovac, Stjepana Radića 26

Garešnica, 43280

Bjelovarsko - bilogorska

IV

GHE

wU, wG, fG

39

3099

GASTRAL NATURA d.o.o.

Franje Vidovića 59d

Čazma, 43240

Bjelovarsko - bilogorska

0, I, IV, V, VI

CS; CP-PP; MM-MP

BCOP wU, wG,

40

3196

Lovačko društvo "JELEN"

Čudnić 61e

Čavle, 51219

Primorsko - goranska

IV

CP-GHE

41

3238

MESOTRGOVINA d.o.o.

Marinići 190

Viškovo, 51216

Primorsko - goranska

0, I, II, III, IV, V, VI

CS; CP-PP; MM-MP

BCOPSAL wU, wL, wA, wG

42

3245

ROBERT PERHOČ

Jurovčak 57A

Sveti Martin na Muri, 40313

Međimurska

III, IV, VI

CP-PP; GHE

BCOP fG, R, wU, wG, wL,wA,

43

3294

MIZ j.d.o.o.

Jurovski Brod 15

Žakanje, 47276

Karlovačka

Mirovanje 10.08.2016.

0, I, III, IV, V, VI

CS-RW-WM; CP-PP; MM-MP

44

3310

GAVRAN d.o.o.

Kućanci, S. Radića 43

Magadenovac, 31542

Osječko - baranjska

IV

CP-GHE

wU, wG, wL, wA

45

3340

KLAONICA CESARICA BR. 802, vl. Robert Čačić

Ostrvica 58

Lički Osik, 53201

Ličko - senjska

I, III, IV, XIII

SH; GHE; PP

BCOP fG, wU, wG

46

3383

ISTARSKI SUPERMARKETI d.o.o.

Dajčići b.b.

Sveti Petar u Šumi, 52404

Istarska

I, III, IV, V, VI

CP-PP; MM-MP

BCOP; wU,fG

47

3419

Mesnica RANOGAJEC

65. Bataljuna ZNG 47

Ivanić Grad, 10310

Zagrebačka

Fleksibilnost

I, III, IV, V, VI

CP-PP; MM-MP

BCOPS, fG, wU, wG, wL

48

3430

A. D. M., vl. Martino Samardžić

Gospodarska zon Laminska

Štefanje, 43246

Bjelovarsko - bilogorska

I, III, IV, XIII

SH-CP; PP

BCOP, fG, wU

49

3454

KUTJEVO d.d.

Državno otvoreno lovište XI/4, Južna Krndija II

Kutjevo, 34340

Požeško - slavonska

IV

CP; GHE

wU