Odjeljak X - Jaja i proizvodi od jaja

(Section X - Eggs and egg products)

RED. BR./No.

Odobreni br./App. No.

NAZIV ODOBRENOG OBJEKTA (Approved Establishment)

ADRESA OBJEKTA (Address)

MJESTO I POŠTANSKI BROJ (town/postal code)

ŽUPANIJA (County)

Napomena (Remark)

SANTE

SANTE DJELATNOSTI (SANTE activity)

VRSTE (species)

1.

111

GOTES d.o.o.

Zagrebačka 133

Sv. Ivan Zelina, 10380

Zagrebačka

X

LEP-PP

2.

350

GALA d.o.o.

Marka Marulića 14

Bjelovar, 43000

Bjelovarsko - bilogorska

X

EPC

3.

357

ZLATKO ORSAG, pakirni centar za jaja

Prvomajska 34, Vularija

Orehovica, 40322

Međimurska

X

EPC

4.

372

KOLARIŠTE farma nesilica, vl. Nada Petrović

Pleadini 16a

Pakovo Selo,22320

Šibensko - kninska

X

EPC

5.

381

OPG PIVAC, vl. Stipan Majić

Hrvace, Potravlje b.b.

Hrvace, 21233

Splitsko - dalmatinska

X

EPC

6.

386

Peradarska farma JAJE, vl. Matislav Majić

Vrgorac, Majići b.b.

Vrgorac, 21276

Splitsko - dalmatinska

X

EPC

7.

389

MOSTINA d.o.o.

Sinj, Glavice 514

Sinj, 21230

Splitsko - dalmatinska

Fleksibilnost

X

EPC

8.

390

KOKA RUDAN d.o.o.

Radonić, Rudani 7

Lozovac, 22221

Šibensko - kninska

X

EPC

9.

391

Marko Medved

Pribislavec, I. G. Kovačića 9

Čakovec, 40000

Međimurska

X

EPC

10.

393

Peradarska farma DERIFAJ

Trojstvena 77

Bjelovar, 43000

Bjelovarsko - bilogorska

X

EPC

11.

411

ZLATKO JELAČA - pakirni centar za jaja

Lički Novi 102 a

Gospić, 53000

Ličko - senjska

X

EPC

12.

481

PERADARSTVO GAJIĆ - pakirni centar za jaja

Sv. Marka 5

Trnjani, 35211

Brodsko - posavska

X

EPC

13.

520

KOKA d.d.

Pavleka Miškine 57

Varaždin, 42000

Varaždinska

Mirovanje 8.03.2016.

X

EPC

14.

628

ELCON PREHRAMBENI PROIZVODI d.o.o.

Josipa Kraša 3

Zlatar Bistrica, 49247

Krapinsko - zagorska

0, X

CS;EPC; LEP-PP

15.

643

OBRT MAKS

Češnjakovci 104

Kaptol (Požega), 34334

Požeško - slavonska

X

EPC

16.

880

FILIP d.o.o.

Braće Radića 19

Zdenci, 33513

Virovitičko - podravska

X

EPC

17.

935

VRANA d.o.o.

Peradarnik 1

Biograd n/m, 23210

Zadarska

X

EPC

18.

938

PERFA - BIO d.d.

Golubovečka 44

Donja Stubica, 49240

Krapinsko - zagorska

X

EPC

19.

1096

KONES - BI d.o.o.

Veliki Pašijan 67

Garešnica, 43280

Bjelovarsko - bilogorska

X

EPC

20.

1099

AGROKOKA - PULA d.o.o.

Valmade 58

Pula, 52100

Istarska

X

EPC

21.

1128

PO POROPAT, vl. Igor Poropat

Kirmenjak bb

Poreč, 52440

Istarska

X

EPC

22.

1130

ROŽANA ČERVAR - pakirni centar za jaja

Sveti Servul 7b

Novigrad, 52466

Istarska

X

EPC

23.

1184

ZDRAVKO VUK - pakirni centar za jaja

Čehovec 121

Prelog, 40323

Međimurska

X

EPC

24.

1189

TOMAŽIN z.p.o.

Vela Traba 1A

Pazin, 52000

Istarska

X

EPC

25.

1262

PERADARNIK GUNJA

T. Pejića 51

Gunja, 32260

Vukovarsko - srijemska

X

EPC

26.

1344

LUKAČ d.o.o.

Ulica jela 22

Caginec, 10313

Zagrebačka

X

EPC

27.

1504

NUJIĆ MARKO d.o.o. - pakirni centar za jaja

Ribnica 201

Novo Čiče, 10415

Zagrebačka

X

EPC

28.

1505

MALTARIĆ, vl. Zdravko Maltarić

Željka Selingera b.b.

Koprivnica, 48000

Koprivničko - križevačka

X

EPC

29.

1726

LUCIJA Obrt za uzgoj peradi i ugostiteljstvo

Valtursko Pole 191a, Valtura

Ližnjan, 52203

Istarska

X

EPC

30.

1727

PIKO d.o.o.

Volavje 54

Jastrebarsko, 10450

Zagrebačka

X

EPC

31.

1814

KOKA PRODUKT

Kralja Tomislava 28, Klokočevik

Trnjani, 35211

Brodsko - posavska

X

EPC

32.

1823

SUNCE - proizvodnja i prodaja konzumnih jaja

Nebojan 54

Petrinja, 44250

Sisačko - moslavačka

Mirovanje 1.12.2013.

X

EPC

33.

2136

PERFA - BIO d.o.o.

N. Š. Zrinskog 9

Višnjevac, 31220

Osječko - baranjska

X

EPC

34.

2140

Poljop. - obiteljski obrt, vl. Zdravko Demerac

Stara Rača 34

Nova Rača, 43272

Bjelovarsko - bilogorska

X

EPC

35.

2142

MARIJANČANKA d.o.o.

Glavna 5, Marijanski Ivanovci

Marijanci, 31555

Osječko - baranjska

X

EPC

36.

2143

PTO KOKA TOMCRO, vl. Grgo Knežević

Ždrilo 6

Vinjerac, 23247

Zadarska

X

EPC

37.

2144

GARO d.o.o.

Tijarica 106

Tijarica, 21245

Splitsko - dalmatinska

X

EPC

38.

2291

Poljoprivredno proizvodni obrt ANA, vl. Dragutin Keč

Kajgana 58

Garešnica, 43280

Bjelovarsko - bilogorska

X

EPC

39.

2322

SAMITA - KOMERC d.o.o.

1. maja 35

Reka, 48305

Koprivničko - križevačka

X

EPC

40.

2423

ANTOLKOVIĆ - pakirni centar za jaja

Zagrebačka 135, Štakorovec

Dugo Selo, 10370

Zagrebačka

X

EPC

41.

2465

BO LI JA, obrt

Rudine, Žabice b.b.

Kaštel Stari, 21216

Splitsko - dalmatinska

X

EPC

42.

2470

OPG BRESTOVAC, vl. Jelena Brestovac

Sv. Marka 124

Trnjani, 35211

Brodsko - posavska

X

EPC

43.

2472

ŽITO d.o.o.

Mali Rastovčić 6

Vuka, 31403

Osječko - baranjska

X

EPC

44.

2473

LOVRO BRKIĆ - pakirni centar za jaja

Kruševica, J.J. Strossmayera 42/a

Slavonski Šamac, 35220

Brodsko - posavska

X

EPC

45.

2504

FARMA VELI BRGUD

Veli Brgud 127

Jurdani, 51213

Primorsko - goranska

X

EPC

46.

2514

NIKŠA GALOV - pakirni centar za jaja

Badžula b.b.

Mlinište 20353

Dubrovačko - neretvanska

X

EPC

47.

2539

IZVOR, obrt za proizvodnju konzumnih jaja, povrtlarstvo i trgovinu, vl. Berislav Parat

Blace 11

Rokovci, 32271

Vukovarsko - srijemska

X

EPC

48.

2552

Peradarski poljorivredni obrt "ŠTRPED"

Štrpad 1/5

Buzet, 52420

Istarska

X

EPC

49.

2628

PERADARSKI OBRT OBLIĆ KRK

Bok od Brozića b.b., Vrh

Krk, 51500

Primorsko - goranska

X

EPC

50.

2641

OG MOČIĆ, vl. Marijan Župarić

Dubovo 17

Županja, 32270

Vukovarsko - srijemska

X

EPC

51.

2693

PETRIČEVIĆ d.o.o.

Dišinac b.b., kč. Br. 1719

Stari Mikanovci, 32284

Vukovarsko - srijemska

X

EPC

52.

2741

BIO-ŽUNEC d.o.o.

Duga ulica b.b.

Kloštar Ivanić, 10312

Zagrebačka

X

EPC

53.

2779

LJUBITOVICA d.o.o.

Ljubitovica b.b.

Prgomet, 21201

Splitsko - dalmatinska

X

EPC

54.

2799

PTO DAMI, vl. Damjan Dujmenović

J. Cobovića 43a, Deanovec

Graberje Ivaničko, 10313

Zagrebačka

X

EPC

55.

2832

NOVAK DMD

Novoselci 7

Pleternica, 34310

Požeško - slavonska

X

EPC

56.

2838

LUKAČ d.o.o.

Caginec, Ulica jela 24

Ivanić Grad, 10310

Zagrebačka

0, X

CS; LEP-PP

57.

2844

KOKOŠ d.o.o.

Moslavačka 86a

Bunjani, Križ, 10314

Zagrebačka

X

EPC

58.

2969

LUNETA d.o.o.

Dravska b.b.

Sveti Đurđ, 42233

Varaždinska

X

EPC

59.

2985

MESTINJAK d.o.o.

Mestinjak b.b.

Vrbnik, 51516

Primorsko - goranska

X

EPC

60.

3213

Čedo Malešević

Svetog Marka 166

Trnjani, 35211

Brodsko - posavska

X

EPC

61.

3216

Zvonko Šincek

Varaždinska 85, Gornje Vratno

Cestica, 42208

Varaždinska

X

EPC

62.

3250

Davorka Lehki Đurković

Matije Gupca 43

Donji Miholjac, 31540

Osječko - baranjska

X

EPC

63.

3251

DAMJAN BUKVIĆ

Malica 72

Zadubravlje, 35211

Brodsko - posavska

X

EPC

64.

3278

ZADRUGA KOKOŠ HRVATICA

Glavna b.b.

Kozice, 33520

Virovitičko - podravska

X

EPC

65.

3281

SLAVONSKO JAJE d.o.o.

Bijele Klade 10

Vuka, 31403

Osječko - baranjska

X

EPC

66.

3339

Mladen Kuhar

Cerje Letovaničko 21

Lekenik, 44272

Sisačko - moslavačka

Fleksibilnost

X

EPC

67.

3347

DELMINIUM d.o.o.

Đakovečka 50

Stari Mikanovci, 32284

Vukovarsko - srijemska

X

EPC

68.

3463

NADALINA d.o.o.

Sičane 26

Dicmo, 21232

Splitsko - dalmatinska

Fleksibilnost

X

EPC

69.

3478

Poljoprivredna-mljekarska zadruga ZAGORKA

Jelenjak b.b.

Desinić, 49216

Krapinsko - zagorska

uvjetno

X

EPC